Sayısız üye, binlerce ürün. Sürekli büyüyen bu toplulukta alışverişlerinin hızlı ve güvenli ilerlemesi için birkaç önerimiz var.


img

Beğendiğin ürünleri en uygun fiyatlarla satın almak için üye olman yeterli. Facebook hesabınla veya e-posta bilgilerinle kolayca üye olabilirsin. 

Gizlilik sözleşmemiz kapsamında, e-posta adresini sadece sana ulaşmak için kullanacağımızdan emin olabilirsin. Bu konuda için rahat olsun! Kişisel bilgilerini başka kimseyle paylaşmayacağız.


img

Dolap ‘ ta gezerken zaman çabuk geçer. Beğendiklerini kaydetmeyi unutma! Hesabından beğendiğin ürünlere ulaşıp satın alabilirsin. Tabii başkasın senden önce satın almadıysa :)


img

İstediğin zaman ürünle ilgili yorum alanında soru sorabilirsin. Kaç kez kullanıldı? Yıpranması var mı? Ek fotoğraflar istiyor musun? Almadan önce her şeyi sor, emin olduktan sonra satın al.


img

Diğer Dolap sahipleri senin gibi insanlar. Onlara saygıyla yaklaş. Arkadaş ol, stilini paylaş. Aynı stile sahip insanları takip et. Stil eşini bul! Kimbilir belki gerçek dünyada da arkadaş olursunuz.


img

Dolap Destek’e her zaman ulaşıp seni rahatsız eden, nezaket dışı davranışları bildirebilirsin. Bu güzel topluluğu devam ettirmek için hepimizin çabası gerekli.


img

Beğendiğin ürün için fiyat teklifinde bulun. Sana özel indirimler kazan.


img

Bildirimlerin açık olsun ki sorun cevaplanınca, teklifin kabul edilince veya bir kullanıcı sana yorum bıraktığında haberdar ol. Bilgilendirme ayarlarından sana nasıl ve hangi durumlarda ulaşmamızı tercih ettiğini ayarla, haberleri kaçırma.


img

Diyelim ki bir ürün aldın. Satıcı kargolamadı. İptal hakkın var, bu konuda rahat ol. İptal etmek için bize haber vermene bile gerek yok


img

Kargonu takip et. Kargo takip numarası satıcının girmesi şart!


img

Ürünü teslim aldın. Herşey yolunda. Siparişini hemen onayla. Eğer onay vermezsen satıcının ödemeyi alması için otomatik yapıyoruz.


img

Sahte ürünleri engellemek için sürekli çalışıyoruz. Sahte ve Yanlış ürünle karşılaşman durumunda, ürüne onay vermek yerine Dolap Destek’e derhal haber ver. Dolap topluluğunu korumak için kötü satıcıların aramızda barınmaması gerekli.

Dolap Destek’e haber verirsen satıcıya para aktarımı yapılmadan gerekli müdahalede bulunabilir, sorunu çözebiliriz.


img

Ürünü beğenmedin, bedeni olmadı. Maalesef iade seçeneği yok. Ürünü yeniden Dolap’a yükle. En düşük komisyon oranımızla tekrar satışa çıkar.