İyi bir Dolap Satıcısı olmak için birkaç önerimiz var.


img

Gerçek bir profil fotoğrafı güvenilir bir kullanıcı demektir.


img

Özenle çekilmiş ürün fotoğrafları, doğru fiyat ve detaylı açıklama öne çıkmanı sağlar. Daha fazla alıcının ilgisini çekersin.


img

Dolap’ı sık sık ziyaret etmek önemlidir. Alıcılar dolabına bakarak en son ne zaman uğradığını görür. Aktif dolaplar daha fazla satar.


img

Fotoğraf kalitesi çok önemlidir. Özenli çekilmiş fotoğraflar ürünün özenle kullanıldığının göstergesidir. Ürünün reddedildiyse açıklamaları dikkatle incele ve tavsiyeleri uygula. Amacımız ürünün satılmasını sağlamak.


img

Alıcı ürünü satın almadan önce sorular soracaktır. Kısa sürede soruları cevaplamak ve bilgi vermek memnuniyet, güven ve satış getirir.

Kendi dolabının reklamını yapmak için yorumları değil sayfanı kullan. Güzel fotoğraflanmış ürünler, marka kıyafetler ile stil sahibi olduğunu göster, takipçiler kazan, daha fazla satış yap.


img

Ürünün satılınca sana bildirim veya e-posta ile haber veririz. Bildirim ayarlarından e-posta veya bildirimin en azından birinin seçili olduğuna emin ol.


img

Ürün satıldıktan sonra hızlı kargola. Hızlı kargolayan dolaplar öne çıkar.

Ürünü yanına alıp Yurtiçi veya Sürat Kargo’ya sadece kampanya kodu ile gitmen yeterli. Kargo için gereken tüm diğer bilgileri indirimli gönderi fiyatlarıyla Dolap senin için halleder. Kargoyu nasıl yapacağım diye düşünme. Bunu kolaylaştırmak bizim işimiz.

Ürünü Yurtiçi veya Sürat Kargo ile kargolamadıysan kargo takip bilgisini sipariş detayına mutlaka girmelisin. Aksi takdirde işlem sonuçlanamaz ve kazancını sana gönderemeyiz.


img

Satılan ürünü 3 iş günü içinde kargolamazsan sana bildirim veya e-posta ile bir uyarı göndereceğiz. Kargo numaranı yine de girmezsen bu uyarıdan 24 saat sonra alıcı artık iptal hakkına sahip olur.


img

Satıcı olarak siparişi iptal etme hakkına her zaman sahipsin. Ama unutma, bu durum satıcı olarak güvenilirliğini sarsacaktır.


img

Ürünün kargoladıktan sonra alıcı onayını bekle. 3 iş gününde hala onaylanmadıysa siparişi otomatik onaylarız. Böylece ödemeyi banka hesabına aktarabilirsin.

Onaylanan siparişlerin toplam tutarını hesabına aktarmak için istediğin vakit işlem yapabilirsin. Ödeme hesabına yattığında bildirim veya e-posta ile haberdar olursun.

Bu süreçte yolunda gitmeyen bir şey varsa biz sana mutlaka bildirim veya e-posta ile ulaşırız.

Ancak yanlış hesap no girmen durumunda bizim de elimizden bir şey gelmeyecektir. Bu nedenle girdiğin bilgileri mutlaka kontrol et ve unutma, burada her şey senin kontrolünde!