Dolap olarak giymediklerini diğer kullanıcılarla buluşturmana yardımcı olurken sana güvenle alışveriş yapabileceğin, eğlenceli bir platform sunmak istiyoruz.Komisyon Oranımız Ne Kadar?


20 TL altındaki tüm satışlarda komisyon sabit 2,99 TL'dir.


Dolabında editörlerimiz tarafından onaylanmış en az 10 ürünün (sattığın ürünler de dahil) varsa komisyon oranı aşağıdaki gibi 

  • 20 – 999 TL arası :  %17
  • 1000 TL üstü:  %10

Eğer dolabındaki ürün sayısı 10'dan az ise %20 komisyon uygulanıyor. Ama sen nasıl olsa 10'dan fazla ürün ekleyeceğin için bu durum seni etkilemeyecektir ;)Kazancın İle Ne Yapabilirsin?


Kazandıklarını Dolap'tan yapacağın alışverişlerde avantajlı olarak kullanabilir, kazancının değerini arttırabilirisin. 


Avantajlı olarak Trendyol.com, Morhipo.com, Hepsiburada.com veya N11.com hediye çeklerine dönüştürebilirsin.


HAÇİKO, UNİCEF, MİKA-DER veya AİP Kurumlarına dilediğin miktarda bağış yapabilirsin.Komisyon Oranımıza Hangi Hizmetler Dahil?


Uygun Kargo: PTT, Sürat Kargo veya Yurtiçi Kargo ile gönderilen tüm kargoların ücretleri platformda ödenir. Kargo ücreti sadece 2.99 TL'dir


Güvenli Kazanç Sistemi: Satıştan elde ettiğin kazanç emin ellerde. Sipariş alıcı tarafından onaylandıktan hemen sonra kazancın hesabına yatırılır.


Sürekli ve ücretsiz müşteri hizmetleri: Soracağın herhangi bir soru ya da destek için müşteri hizmetlerimiz telefonun ucunda.


Lüks ürünlerde orijinallik kontrolü: Lüks veya 500 TL üzeri alışverişlerinde ürün, uzman ekibimiz tarafından senin için ücretsiz olarak incelenir. Böylece sahte ürün satışı engellenirken ürüne karşı gelebilecek haksız suçlamaların da önüne geçilir.


Ücretsiz Listeleme: Dolabına istediğin kadar ürünü ücretsiz bir şekilde yükleyebilir güzel fotoğraflar çekerek öne çıkanlar arasında yerini alabilir diğer dolap kullanıcılarının karşısına çıkabilirsin