Nasıl Günün İndirimli Dolabı Olurum?

Merhaba!

Kupon indirimi tanımlayarak hem ana sayfada görünür olmak hem de satışlarını arttırmak ister misin? Bu indirimi nasıl tanımlayacağım diye kara kara düşünmene gerek kalmadı, bu sayfada her şeyi senin için anlatıyoruz.

Hadi başlayalım!

- İlk olarak Menüyü açmanı istiyoruz, orda Dolap İndirimlerim yazan kısmı göreceksin.

Android görünümü         
      


IOS görünümü- Dolap İndirimlerim'e tıkladığında, eğer kriterleri sağlıyorsan karşında göreceğin İndirim Tanımla ekranından indirim yapmak istediğin yüzdeyi seçip İndirim Tanımla butonuna basarsan indirimin tanımlanacaktır. Bilmen Gerekenleri okumayı unutma :)* İndirim tanımlama ekranında görünen oranlardan daha fazlasını yapmak istiyorsan Dolap Destek ile iletişime geçebilirsin. Ayrıca %40 ve üstü indirim tanımlarsan, ana sayfada sadece sana özel bir bölüm de olacak ;)

- Dolap İndirimlerim'e tıkladığında, eğer üstteki ekranı göremiyorsan, kriterleri sağlayamıyorsun demektir. Sakın üzülme, gördüğün ekranda neler yapman gerektiği sana anlatıyor olacağız. Koşulları tamamladığında sen de kolaylıkla indirim tanımlayabileceksin. Koşulları okumayı unutma :)- Son olarak indirimin tanımlandığında karşına indirim tarihin ve indirim yüzdenin bilgilerini içeren bir sayfa çıkacak.Bol satışlar! :)